Kontakt

Emmabodavägen 14
SE-382 45  NYBRO
Tel: 0481-509 60
Epost: info@orsjo.com

Vi på Örsjö

Peter Hjalmarsson

VD, Försäljning
Telefon: 0481 509 69
E-mail: peter@orsjo.com

Roland Hjalmarsson

Försäljning
Telefon: 0481 509 61
Mobil: 070 601 63 50
E-mail: roland@orsjo.com

Martin Liberg

Försäljningschef
Tel +46 (0)725 061919
martin@orsjo.com

Anna Gustavsson Hynning

Försäljning Stockholm och Norra Sverige
Telefon: 0702 440 843
E-mailt: anna@orsjo.com 

Martin Hansson

Försäljning Södra Sverige & Danmark
Telefon: +46 481 509 71
Mobil: +46 70 849 79 52
E-mail: martin.hansson@orsjo.com

Marie Nilsson

Teknisk försäljning, Produktutveckling
Telefon: 0481 509 62
E-mail: marie@orsjo.com

Lars Lidberg

Konstruktion, produktutveckling
E-mail: lars@orsjo.com

Susanne Hammarstedt

Order, produktionsplanering
Telefon: 0481 509 72
E-mail: susanne@orsjo.com

Agenter

Original Mobiliario, S.l.

Barcelona
SPANIEN

Alberto Manzanares
Telefon: +34 93 246 6702

Agent Norge

Oslo
NORWAY

Johnny Wallin
Telefon: +47 90 13 99 99
E-mail: johnny@agentnorge.no
www.agentnorge.no

SWEDISH DESIGN LAB

Nieste
GERMANY

Miriam Kleyer
Telefon: +49 173 2323390
E-mail: miriam@swedishdesignlab.de
www.swedishdesignlab.de

Breu & Partner Handelsagentur GmbH

Bruttisellen
SCHWEIZ

Roger Batschelet
Telefon: +41 76 431 15 18
E-mail: info@bp-handelsagentur.ch

Wonderland Agency

Harlingen – Nederländerna
BENELUX-länderna

Jitze Baarsma
Telefon: +31 6 55 77 16 18
E-mail: info@wonderland.agency

Hilkan

Resande
FINLAND

Hilkka Hugosson
Telefon: 070-571 03 61
E-mail: hilkan@telia.com

Showroom

Örsjö Belysning AB

Barnhusgatan 3
SE-111 23 STOCKHOLM
SVERIGE

Örsjö Belysning finns på Studio B3.  Boka gärna tid för att träffa vår representant Anna Gustavsson Hynning per mail eller telefon 0702-440 843

Öppettider måndag-fredag 09.00-16.30

Återförsäljare

Lindholms Interiörhuset

Tornbyvägen 3 – Tornby city
Linköping
www.lindholms.com

Danmark

Storbritanien

Intresseformulär